3D mapa Ko Samui

Satelitní mapa Ko Samui

název bez diakritiky: Ko Samui
správní zařazení: Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 9° 32' 0" North, 99° 56' 0" East

Ko Samui a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ko SamuiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ko Samui. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ko Samui, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 32' 0" North, 99° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ko Samui v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ko Samui

Hotely Ko Samui: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ko Samui: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ko Samui, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ko Samui Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ko Samui. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ko Samui

3D mapa Ko Samui v Google Earth

satelitní 3D mapa Ko Samui, Thajsko

3D mapa Ko SamuiGoogle Earth – podívejte se na Ko Samui z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ko Samui dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ko Samui shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ko Samui, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ko Samui a okolí

Letiště ve městě Ko Samui a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ko Samui říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ko Samui (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ko Samui a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ko Samui

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ko Samui: textový odkaz

satelitní mapu Ko Samui: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ko Samui

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ko Samui: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Samui: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Samui: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Latkhoay v oblasti Xaythany, Vientiane (Munic.), Laos
  2. Ciledug v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie
  3. Kalsiddhya v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.