3D mapa Ban Tha Lat

Satelitní mapa Ban Tha Lat

název bez diakritiky: Ban Tha Lat
správní zařazení: Kalasin, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 16° 51' 0" North, 103° 27' 0" East

Ban Tha Lat a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Tha LatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Tha Lat. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Tha Lat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kalasin, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 51' 0" North, 103° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Tha Lat v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Tha Lat

Hotely Ban Tha Lat: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Tha Lat: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Tha Lat, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Tha Lat Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Tha Lat. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Tha Lat

3D mapa Ban Tha Lat v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Tha Lat, Thajsko

3D mapa Ban Tha LatGoogle Earth – podívejte se na Ban Tha Lat z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Tha Lat dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Tha Lat shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Tha Lat, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Tha Lat a okolí

Letiště ve městě Ban Tha Lat a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Tha Lat říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Tha Lat (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Tha Lat a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Tha Lat

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Tha Lat: textový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Lat: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Lat

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Tha Lat: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Lat: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Lat: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sznurki v oblasti Kartuzy, Pomorskie, Polsko
  2. Suwannee Valley v oblasti Columbia County, Florida, Spojené státy americké
  3. Los Capachos v oblasti Maria Pinto, Melipilla, Chile
  4. `Izbat al Hasafah v oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.