3D mapa Ban Khanong Phra Klang (1)

Satelitní mapa Ban Khanong Phra Klang (1)

název bez diakritiky: Ban Khanong Phra Klang (1)
správní zařazení: Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 37' 0" North, 101° 27' 0" East

Ban Khanong Phra Klang (1) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Khanong Phra Klang (1)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Khanong Phra Klang (1). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Khanong Phra Klang (1), administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 37' 0" North, 101° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Khanong Phra Klang (1) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Khanong Phra Klang (1)

Hotely Ban Khanong Phra Klang (1): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khanong Phra Klang (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khanong Phra Klang (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khanong Phra Klang (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khanong Phra Klang (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Khanong Phra Klang (1)

3D mapa Ban Khanong Phra Klang (1) v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Khanong Phra Klang (1), Thajsko

3D mapa Ban Khanong Phra Klang (1)Google Earth – podívejte se na Ban Khanong Phra Klang (1) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Khanong Phra Klang (1) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Khanong Phra Klang (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Khanong Phra Klang (1), Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Khanong Phra Klang (1) a okolí

Letiště ve městě Ban Khanong Phra Klang (1) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khanong Phra Klang (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khanong Phra Klang (1) (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Khanong Phra Klang (1) a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1): textový odkaz

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1): obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khanong Phra Klang (1): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sinetion v oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko
  2. Rayevka v oblasti Zhytomyrska, Ukrajina
  3. Las Minas v oblasti Casillas, Santa Rosa, Guatemala
  4. Dadhochha v oblasti Islamabad, F.C.T., Pákistán
  5. Hanhou v oblasti Lacs, Maritime, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.