3D mapa Ban Tha I Som

Satelitní mapa Ban Tha I Som

název bez diakritiky: Ban Tha I Som
správní zařazení: Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 27' 45" North, 101° 37' 37" East

Ban Tha I Som a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Tha I SomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Tha I Som. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Tha I Som, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 27' 45" North, 101° 37' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Tha I Som v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Tha I Som

Hotely Ban Tha I Som: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Tha I Som: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Tha I Som, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Tha I Som Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Tha I Som. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Tha I Som

3D mapa Ban Tha I Som v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Tha I Som, Thajsko

3D mapa Ban Tha I SomGoogle Earth – podívejte se na Ban Tha I Som z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Tha I Som dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Tha I Som shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Tha I Som, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Tha I Som a okolí

Letiště ve městě Ban Tha I Som a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Tha I Som říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Tha I Som (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Tha I Som a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Tha I Som

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Tha I Som: textový odkaz

satelitní mapu Ban Tha I Som: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Tha I Som

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Tha I Som: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha I Som: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha I Som: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dras v oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán
  2. Bausell and Ellis Colonia v oblasti Willacy County, Texas, Spojené státy americké
  3. Tsunimakhi v oblasti Kaytagskiy rayon, Republic of Dagestan, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.