3D mapa Chiang Mai

Satelitní mapa Chiang Mai

název bez diakritiky: Chiang Mai
správní zařazení: Chiang Mai, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 18° 47' 25" North, 98° 58' 54" East

Chiang Mai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chiang MaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chiang Mai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chiang Mai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chiang Mai, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 47' 25" North, 98° 58' 54" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chiang Mai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chiang Mai

Hotely Chiang Mai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chiang Mai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chiang Mai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chiang Mai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chiang Mai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Chiang Mai

3D mapa Chiang Mai v Google Earth

satelitní 3D mapa Chiang Mai, Thajsko

3D mapa Chiang MaiGoogle Earth – podívejte se na Chiang Mai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chiang Mai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chiang Mai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chiang Mai, Thajsko v Google Earth »

Letiště Chiang Mai a okolí

Letiště ve městě Chiang Mai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chiang Mai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chiang Mai (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chiang Mai a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chiang Mai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chiang Mai: textový odkaz

satelitní mapu Chiang Mai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chiang Mai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chiang Mai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chiang Mai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chiang Mai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mangunharjo v oblasti Pacitan, Jawa Timur, Indonésie
  2. Kangwantok v oblasti Kyaukme, Shan, Barma
  3. Sada v oblasti Sialkot, Punjab, Pákistán
  4. Uleni v oblasti Arges, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.