3D mapa Chiang Rai

Satelitní mapa Chiang Rai

název bez diakritiky: Chiang Rai
správní zařazení: Chiang Rai, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 19° 54' 0" North, 99° 50' 0" East

Chiang Rai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chiang RaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chiang Rai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chiang Rai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chiang Rai, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 54' 0" North, 99° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chiang Rai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chiang Rai

Hotely Chiang Rai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chiang Rai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chiang Rai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chiang Rai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chiang Rai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Chiang Rai

3D mapa Chiang Rai v Google Earth

satelitní 3D mapa Chiang Rai, Thajsko

3D mapa Chiang RaiGoogle Earth – podívejte se na Chiang Rai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chiang Rai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chiang Rai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chiang Rai, Thajsko v Google Earth »

Letiště Chiang Rai a okolí

Letiště ve městě Chiang Rai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chiang Rai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chiang Rai (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chiang Rai a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chiang Rai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chiang Rai: textový odkaz

satelitní mapu Chiang Rai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chiang Rai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chiang Rai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chiang Rai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chiang Rai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chilambo v oblasti Nangade, Cabo Delgado, Mozambik
  2. Lalamkoli v oblasti Luwu, Sulawesi Selatan, Indonésie
  3. Pantuge v oblasti Minahasa, Sulawesi Utara, Indonésie
  4. Sacbichol v oblasti Concepcion, Solola, Guatemala
  5. Pangajere v oblasti Kachia, Kaduna, Nigérie
  6. Dolo Bay v oblasti Liben, Somali, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.