3D mapa Ban Mak Phrik

Satelitní mapa Ban Mak Phrik

název bez diakritiky: Ban Mak Phrik
správní zařazení: Mae Hong Son, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 19° 15' 0" North, 98° 8' 0" East

Ban Mak Phrik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Mak PhrikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Mak Phrik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Mak Phrik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mae Hong Son, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 15' 0" North, 98° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Mak Phrik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Mak Phrik

Hotely Ban Mak Phrik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Mak Phrik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Mak Phrik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Mak Phrik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Mak Phrik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Mak Phrik

3D mapa Ban Mak Phrik v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Mak Phrik, Thajsko

3D mapa Ban Mak PhrikGoogle Earth – podívejte se na Ban Mak Phrik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Mak Phrik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Mak Phrik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Mak Phrik, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Mak Phrik a okolí

Letiště ve městě Ban Mak Phrik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Mak Phrik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Mak Phrik (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Mak Phrik a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Mak Phrik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Mak Phrik: textový odkaz

satelitní mapu Ban Mak Phrik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Mak Phrik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Mak Phrik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mak Phrik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mak Phrik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Breciniere v oblasti Laval, Mayenne, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Shodroda v oblasti Khunzakhskiy rayon, Republic of Dagestan, Rusko
  3. Les Baraques v oblasti Luxembourg, Wallonne, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.