3D mapa Ban Mok Cham Pae

Satelitní mapa Ban Mok Cham Pae

název bez diakritiky: Ban Mok Cham Pae
správní zařazení: Mae Hong Son, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 19° 21' 0" North, 97° 57' 0" East

Ban Mok Cham Pae a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Mok Cham PaeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Mok Cham Pae. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Mok Cham Pae, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mae Hong Son, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 21' 0" North, 97° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Mok Cham Pae v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Mok Cham Pae

Hotely Ban Mok Cham Pae: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Mok Cham Pae: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Mok Cham Pae, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Mok Cham Pae Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Mok Cham Pae. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Mok Cham Pae

3D mapa Ban Mok Cham Pae v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Mok Cham Pae, Thajsko

3D mapa Ban Mok Cham PaeGoogle Earth – podívejte se na Ban Mok Cham Pae z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Mok Cham Pae dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Mok Cham Pae shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Mok Cham Pae, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Mok Cham Pae a okolí

Letiště ve městě Ban Mok Cham Pae a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Mok Cham Pae říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Mok Cham Pae (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Mok Cham Pae a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Mok Cham Pae

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae: textový odkaz

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mok Cham Pae: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fintinele v oblasti Olt, Rumunsko
  2. El Jute v oblasti Moyuta, Jutiapa, Guatemala
  3. Milo v oblasti Logone-Et-Chari, Extreme-Nord, Kamerun
  4. Sayyid Talib v oblasti Baghdad, Irák
  5. Five Points v oblasti Beaver County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.