3D mapa Ban Thung Ai Kok

Satelitní mapa Ban Thung Ai Kok

název bez diakritiky: Ban Thung Ai Kok
správní zařazení: Nakhon Sawan, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 15° 34' 0" North, 100° 8' 0" East

Ban Thung Ai Kok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Thung Ai KokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Thung Ai Kok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Thung Ai Kok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Sawan, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 34' 0" North, 100° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Thung Ai Kok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Thung Ai Kok

Hotely Ban Thung Ai Kok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Thung Ai Kok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Thung Ai Kok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Thung Ai Kok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Thung Ai Kok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Thung Ai Kok

3D mapa Ban Thung Ai Kok v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Thung Ai Kok, Thajsko

3D mapa Ban Thung Ai KokGoogle Earth – podívejte se na Ban Thung Ai Kok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Thung Ai Kok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Thung Ai Kok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Thung Ai Kok, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Thung Ai Kok a okolí

Letiště ve městě Ban Thung Ai Kok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Thung Ai Kok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Thung Ai Kok (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Thung Ai Kok a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Thung Ai Kok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok: textový odkaz

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thung Ai Kok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shami Khel v oblasti N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  2. El Fantasma v oblasti Balancan, Tabasco, Mexiko
  3. Gavar v oblasti East Azarbayejan, Írán
  4. Essone Bizang v oblasti Ntem (Bitam), Wouleu-Ntem, Gabun
  5. Vallecito v oblasti Arce, Tarija, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.