3D mapa Ban Chong Phli

Satelitní mapa Ban Chong Phli

název bez diakritiky: Ban Chong Phli
správní zařazení: Krabi, Southern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 8° 4' 0" North, 98° 50' 0" East

Ban Chong Phli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Chong PhliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Chong Phli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Chong Phli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krabi, Southern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 4' 0" North, 98° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Chong Phli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Chong Phli

Hotely Ban Chong Phli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Chong Phli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Chong Phli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Chong Phli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Chong Phli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Chong Phli

3D mapa Ban Chong Phli v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Chong Phli, Thajsko

3D mapa Ban Chong PhliGoogle Earth – podívejte se na Ban Chong Phli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Chong Phli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Chong Phli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Chong Phli, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Chong Phli a okolí

Letiště ve městě Ban Chong Phli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Chong Phli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Chong Phli (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Chong Phli a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Chong Phli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Chong Phli: textový odkaz

satelitní mapu Ban Chong Phli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Chong Phli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Chong Phli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Chong Phli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Chong Phli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grady v oblasti Reynolds County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Kanahankotuwa v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. An-gol v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.