3D mapa Amphoe Khanom

Satelitní mapa Amphoe Khanom

název bez diakritiky: Amphoe Khanom
správní zařazení: Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 9° 12' 0" North, 99° 52' 0" East

Amphoe Khanom a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Amphoe KhanomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amphoe Khanom. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amphoe Khanom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 12' 0" North, 99° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amphoe Khanom v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amphoe Khanom

Hotely Amphoe Khanom: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amphoe Khanom: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amphoe Khanom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amphoe Khanom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amphoe Khanom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Amphoe Khanom

3D mapa Amphoe Khanom v Google Earth

satelitní 3D mapa Amphoe Khanom, Thajsko

3D mapa Amphoe KhanomGoogle Earth – podívejte se na Amphoe Khanom z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amphoe Khanom dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amphoe Khanom shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amphoe Khanom, Thajsko v Google Earth »

Letiště Amphoe Khanom a okolí

Letiště ve městě Amphoe Khanom a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amphoe Khanom říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amphoe Khanom (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amphoe Khanom a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amphoe Khanom

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amphoe Khanom: textový odkaz

satelitní mapu Amphoe Khanom: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amphoe Khanom

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amphoe Khanom: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amphoe Khanom: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amphoe Khanom: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zorino v oblasti Manturovskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.