3D mapa Ban Nua Tha

Satelitní mapa Ban Nua Tha

název bez diakritiky: Ban Nua Tha
správní zařazení: Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 9° 9' 0" North, 99° 51' 0" East

Ban Nua Tha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Nua ThaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Nua Tha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Nua Tha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 9' 0" North, 99° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Nua Tha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Nua Tha

Hotely Ban Nua Tha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Nua Tha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Nua Tha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Nua Tha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Nua Tha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Nua Tha

3D mapa Ban Nua Tha v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Nua Tha, Thajsko

3D mapa Ban Nua ThaGoogle Earth – podívejte se na Ban Nua Tha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Nua Tha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Nua Tha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Nua Tha, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Nua Tha a okolí

Letiště ve městě Ban Nua Tha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Nua Tha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Nua Tha (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Nua Tha a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Nua Tha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Nua Tha: textový odkaz

satelitní mapu Ban Nua Tha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Nua Tha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Nua Tha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nua Tha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nua Tha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwase v oblasti Central, Malawi
  2. Kul'-Aryk v oblasti Kzyl-Orda, Kazachstán
  3. Loby v oblasti Sud, Haiti
  4. Tekuyema v oblasti Kono, Eastern, Sierra Leone
  5. Mbadji v oblasti Koulikoro, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.