3D mapa Ban Plai Laem

Satelitní mapa Ban Plai Laem

název bez diakritiky: Ban Plai Laem
správní zařazení: Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 9° 34' 0" North, 100° 4' 0" East

Ban Plai Laem a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Plai LaemVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Plai Laem. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Plai Laem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 34' 0" North, 100° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Plai Laem v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Plai Laem

Hotely Ban Plai Laem: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Plai Laem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Plai Laem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Plai Laem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Plai Laem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ban Plai Laem

3D mapa Ban Plai Laem v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Plai Laem, Thajsko

3D mapa Ban Plai LaemGoogle Earth – podívejte se na Ban Plai Laem z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Plai Laem dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Plai Laem shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Plai Laem, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Plai Laem a okolí

Letiště ve městě Ban Plai Laem a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Plai Laem říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Plai Laem (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Plai Laem a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Plai Laem

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Plai Laem: textový odkaz

satelitní mapu Ban Plai Laem: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Plai Laem

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Plai Laem: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Plai Laem: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Plai Laem: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Podu Muncii v oblasti Buzau, Rumunsko
  2. Bab al Faraj v oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie
  3. Otmuchow v oblasti Nysa, Opolskie, Polsko
  4. Les Ableuvenettes v oblasti Epinal, Vosges, Lorraine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.