3D mapa Ban Taling Ngam

Satelitní mapa Ban Taling Ngam

název bez diakritiky: Ban Taling Ngam
správní zařazení: Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 9° 28' 0" North, 99° 57' 0" East

Ban Taling Ngam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Taling NgamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Taling Ngam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Taling Ngam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 28' 0" North, 99° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Taling Ngam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Taling Ngam

Hotely Ban Taling Ngam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Taling Ngam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Taling Ngam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Taling Ngam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Taling Ngam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Taling Ngam

3D mapa Ban Taling Ngam v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Taling Ngam, Thajsko

3D mapa Ban Taling NgamGoogle Earth – podívejte se na Ban Taling Ngam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Taling Ngam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Taling Ngam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Taling Ngam, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Taling Ngam a okolí

Letiště ve městě Ban Taling Ngam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Taling Ngam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Taling Ngam (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Taling Ngam a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Taling Ngam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Taling Ngam: textový odkaz

satelitní mapu Ban Taling Ngam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Taling Ngam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Taling Ngam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Taling Ngam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Taling Ngam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kumkadi v oblasti Bursa, Turecko
  2. Saint-Berain-sous-Sanvignes v oblasti Autun, Saone-et-Loire, Bourgogne, Francie
  3. Sher Banda v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.