3D mapa Belvédère

Satelitní mapa Belvédère

název bez diakritiky: Belvedere
správní zařazení: Tunis, Region 1, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 49' 29" North, 10° 11' 11" East

Belvédère a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BelvedereVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belvédère. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belvedere, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tunis, Region 1, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 49' 29" North, 10° 11' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belvédère v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belvédère

Hotely Belvédère: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belvédère: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belvédère, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belvédère Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belvédère. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Belvédère

3D mapa Belvédère v Google Earth

satelitní 3D mapa Belvédère, Tunisko

3D mapa BelvédèreGoogle Earth – podívejte se na Belvédère z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belvédère dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belvédère shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belvédère, Tunisko v Google Earth »

Letiště Belvédère a okolí

Letiště ve městě Belvédère a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belvédère říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belvédère (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belvédère a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belvédère

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belvédère: textový odkaz

satelitní mapu Belvédère: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belvédère

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belvédère: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belvédère: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belvédère: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mahagamawewa v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. Chogu-ri v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.