3D mapa Al Ḩanashah

Satelitní mapa Al Ḩanashah

název bez diakritiky: Al Hanashah
správní zařazení: Sfax, Region 5, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 8' 0" North, 10° 45' 0" East

Al Ḩanashah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al HanashahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ḩanashah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Hanashah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sfax, Region 5, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 8' 0" North, 10° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ḩanashah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ḩanashah

Hotely Al Ḩanashah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ḩanashah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ḩanashah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ḩanashah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ḩanashah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Ḩanashah

3D mapa Al Ḩanashah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ḩanashah, Tunisko

3D mapa Al ḨanashahGoogle Earth – podívejte se na Al Ḩanashah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ḩanashah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ḩanashah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ḩanashah, Tunisko v Google Earth »

Letiště Al Ḩanashah a okolí

Letiště ve městě Al Ḩanashah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ḩanashah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ḩanashah (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ḩanashah a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ḩanashah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ḩanashah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ḩanashah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ḩanashah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ḩanashah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩanashah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩanashah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Telikoubi v oblasti Tera, Tillabery, Niger
  2. Canturria v oblasti Sucre, Sucre, Venezuela
  3. Fyrby v oblasti Norrkoping Kommun, Ostergotlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.