3D mapa Sidi Bou Jafer

Satelitní mapa Sidi Bou Jafer

název bez diakritiky: Sidi Bou Jafer
správní zařazení: Susa, Region 5, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 50' 6" North, 10° 38' 24" East

Sidi Bou Jafer a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sidi Bou JaferVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sidi Bou Jafer. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sidi Bou Jafer, administrativně je místo zařazeno do oblasti Susa, Region 5, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 50' 6" North, 10° 38' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sidi Bou Jafer v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sidi Bou Jafer

Hotely Sidi Bou Jafer: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sidi Bou Jafer: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sidi Bou Jafer, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sidi Bou Jafer Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sidi Bou Jafer. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Sidi Bou Jafer

3D mapa Sidi Bou Jafer v Google Earth

satelitní 3D mapa Sidi Bou Jafer, Tunisko

3D mapa Sidi Bou JaferGoogle Earth – podívejte se na Sidi Bou Jafer z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sidi Bou Jafer dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sidi Bou Jafer shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sidi Bou Jafer, Tunisko v Google Earth »

Letiště Sidi Bou Jafer a okolí

Letiště ve městě Sidi Bou Jafer a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sidi Bou Jafer říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sidi Bou Jafer (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sidi Bou Jafer a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sidi Bou Jafer

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sidi Bou Jafer: textový odkaz

satelitní mapu Sidi Bou Jafer: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sidi Bou Jafer

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sidi Bou Jafer: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sidi Bou Jafer: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sidi Bou Jafer: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klurak v oblasti Sidoarjo, Jawa Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.