3D mapa Mezraia

Satelitní mapa Mezraia

název bez diakritiky: Mezraia
správní zařazení: Medenine, Region 7, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 33° 51' 0" North, 10° 58' 0" East

Mezraia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MezraiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mezraia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mezraia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Medenine, Region 7, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 51' 0" North, 10° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mezraia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mezraia

Hotely Mezraia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mezraia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mezraia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mezraia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mezraia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mezraia

3D mapa Mezraia v Google Earth

satelitní 3D mapa Mezraia, Tunisko

3D mapa MezraiaGoogle Earth – podívejte se na Mezraia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mezraia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mezraia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mezraia, Tunisko v Google Earth »

Letiště Mezraia a okolí

Letiště ve městě Mezraia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mezraia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mezraia (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mezraia a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mezraia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mezraia: textový odkaz

satelitní mapu Mezraia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mezraia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mezraia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mezraia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mezraia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. M'sunza v oblasti Maringue, Sofala, Mozambik
  2. Lazy v oblasti Šumperk, Olomoucký kraj, Česká republika
  3. Los Jobitos v oblasti Miranda, Zulia, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.