3D mapa Ortaimrahor

Satelitní mapa Ortaimrahor

název bez diakritiky: Ortaimrahor
správní zařazení: Ankara, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 39° 53' 33" North, 32° 53' 51" East

Ortaimrahor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OrtaimrahorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ortaimrahor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ortaimrahor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ankara, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 53' 33" North, 32° 53' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ortaimrahor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ortaimrahor

Hotely Ortaimrahor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ortaimrahor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ortaimrahor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ortaimrahor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ortaimrahor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ortaimrahor

3D mapa Ortaimrahor v Google Earth

satelitní 3D mapa Ortaimrahor, Turecko

3D mapa OrtaimrahorGoogle Earth – podívejte se na Ortaimrahor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ortaimrahor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ortaimrahor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ortaimrahor, Turecko v Google Earth »

Letiště Ortaimrahor a okolí

Letiště ve městě Ortaimrahor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ortaimrahor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ortaimrahor (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ortaimrahor a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ortaimrahor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ortaimrahor: textový odkaz

satelitní mapu Ortaimrahor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ortaimrahor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ortaimrahor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ortaimrahor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ortaimrahor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Subaim v oblasti Halmahera Tengah, Maluku, Indonésie
  2. Churchville v oblasti Clarion County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. La Chassaigne v oblasti Moulins, Allier, Auvergne, Francie
  4. Freitas v oblasti Gloria, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.