3D mapa Yenidoğan

Satelitní mapa Yenidoğan

název bez diakritiky: Yenidogan
správní zařazení: Ankara, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 39° 57' 0" North, 32° 53' 0" East

Yenidoğan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YenidoganVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yenidoğan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yenidogan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ankara, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 57' 0" North, 32° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yenidoğan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yenidoğan

Hotely Yenidoğan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yenidoğan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yenidoğan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yenidoğan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yenidoğan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yenidoğan

3D mapa Yenidoğan v Google Earth

satelitní 3D mapa Yenidoğan, Turecko

3D mapa YenidoğanGoogle Earth – podívejte se na Yenidoğan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yenidoğan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yenidoğan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yenidoğan, Turecko v Google Earth »

Letiště Yenidoğan a okolí

Letiště ve městě Yenidoğan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yenidoğan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yenidoğan (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yenidoğan a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yenidoğan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yenidoğan: textový odkaz

satelitní mapu Yenidoğan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yenidoğan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yenidoğan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yenidoğan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yenidoğan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Puerto Sandoval v oblasti San Felipe, Guanajuato, Mexiko
  2. Golubovo v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  3. Pampania v oblasti East Sepik, Papua Nová Guinea
  4. Bahtol v oblasti Sialkot, Punjab, Pákistán
  5. Oknalt v oblasti Halmstad Kommun, Hallands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.