3D mapa Kemer

Satelitní mapa Kemer

název bez diakritiky: Kemer
správní zařazení: Antalya, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 36° 35' 52" North, 30° 33' 38" East

Kemer a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KemerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kemer. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kemer, administrativně je místo zařazeno do oblasti Antalya, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 35' 52" North, 30° 33' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kemer v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kemer

Hotely Kemer: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kemer: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kemer, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kemer Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kemer. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kemer

3D mapa Kemer v Google Earth

satelitní 3D mapa Kemer, Turecko

3D mapa KemerGoogle Earth – podívejte se na Kemer z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kemer dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kemer shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kemer, Turecko v Google Earth »

Letiště Kemer a okolí

Letiště ve městě Kemer a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kemer říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kemer (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kemer a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kemer

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kemer: textový odkaz

satelitní mapu Kemer: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kemer

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kemer: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kemer: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kemer: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saga Nam Khum v oblasti Mansi, Kachin, Barma
  2. Kok-Say v oblasti Taldy Kurgan, Kazachstán
  3. Chao da Telha v oblasti Serta, Pinhal Interior Sul, Centro, Portugalsko
  4. Nammawmi v oblasti Mong Nai, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.