3D mapa Fındıklı

Satelitní mapa Fındıklı

název bez diakritiky: Findikli
správní zařazení: Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 2' 0" North, 29° 0' 0" East

Fındıklı a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FindikliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fındıklı. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Findikli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 2' 0" North, 29° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fındıklı v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fındıklı

Hotely Fındıklı: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fındıklı: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fındıklı, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fındıklı Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fındıklı. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fındıklı

3D mapa Fındıklı v Google Earth

satelitní 3D mapa Fındıklı, Turecko

3D mapa FındıklıGoogle Earth – podívejte se na Fındıklı z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fındıklı dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fındıklı shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fındıklı, Turecko v Google Earth »

Letiště Fındıklı a okolí

Letiště ve městě Fındıklı a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fındıklı říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fındıklı (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fındıklı a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fındıklı

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fındıklı: textový odkaz

satelitní mapu Fındıklı: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fındıklı

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fındıklı: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fındıklı: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fındıklı: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goth Abdul Jalil Unar v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  2. Hyokkala v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko
  3. Zaruch'ye v oblasti Kesovogorskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  4. Vale de Mu v oblasti Odemira, Alentejo Litoral, Alentejo, Portugalsko
  5. Chojaque v oblasti Huarochiri, Lima, Peru
  6. Zolotava v oblasti Kharovskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.