3D mapa Beşiktaş

Satelitní mapa Beşiktaş

název bez diakritiky: Besiktas
správní zařazení: Istanbul, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 3' 0" North, 29° 1' 0" East

Beşiktaş a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BesiktasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Beşiktaş. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Besiktas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istanbul, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 3' 0" North, 29° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Beşiktaş v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Beşiktaş

Hotely Beşiktaş: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Beşiktaş: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Beşiktaş, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Beşiktaş Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Beşiktaş. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Beşiktaş

3D mapa Beşiktaş v Google Earth

satelitní 3D mapa Beşiktaş, Turecko

3D mapa BeşiktaşGoogle Earth – podívejte se na Beşiktaş z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Beşiktaş dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Beşiktaş shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Beşiktaş, Turecko v Google Earth »

Letiště Beşiktaş a okolí

Letiště ve městě Beşiktaş a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Beşiktaş říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Beşiktaş (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Beşiktaş a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Beşiktaş

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Beşiktaş: textový odkaz

satelitní mapu Beşiktaş: obrázkový odkaz

satelitní mapu Beşiktaş

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Beşiktaş: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Beşiktaş: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Beşiktaş: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gudi v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Arauca v oblasti Manizales, Caldas, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.