3D mapa Kasımpaşa

Satelitní mapa Kasımpaşa

název bez diakritiky: Kasimpasa
správní zařazení: Istanbul, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 2' 0" North, 28° 57' 0" East

Kasımpaşa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KasimpasaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kasımpaşa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kasimpasa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istanbul, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 2' 0" North, 28° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kasımpaşa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kasımpaşa

Hotely Kasımpaşa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kasımpaşa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kasımpaşa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kasımpaşa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kasımpaşa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kasımpaşa

3D mapa Kasımpaşa v Google Earth

satelitní 3D mapa Kasımpaşa, Turecko

3D mapa KasımpaşaGoogle Earth – podívejte se na Kasımpaşa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kasımpaşa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kasımpaşa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kasımpaşa, Turecko v Google Earth »

Letiště Kasımpaşa a okolí

Letiště ve městě Kasımpaşa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kasımpaşa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kasımpaşa (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kasımpaşa a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kasımpaşa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kasımpaşa: textový odkaz

satelitní mapu Kasımpaşa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kasımpaşa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kasımpaşa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasımpaşa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasımpaşa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neredin v oblasti Olomouc, Olomoucký kraj, Česká republika
  2. Pfeifensterz v oblasti Westerwaldkreis, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo
  3. Zasepiec v oblasti Olkusz, Malopolske, Polsko
  4. Viscaya v oblasti Yauyos, Lima, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.