3D mapa Ortaköy

Satelitní mapa Ortaköy

název bez diakritiky: Ortakoy
správní zařazení: Istanbul, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 3' 0" North, 29° 1' 0" East

Ortaköy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OrtakoyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ortaköy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ortakoy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istanbul, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 3' 0" North, 29° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ortaköy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ortaköy

Hotely Ortaköy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ortaköy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ortaköy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ortaköy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ortaköy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ortaköy

3D mapa Ortaköy v Google Earth

satelitní 3D mapa Ortaköy, Turecko

3D mapa OrtaköyGoogle Earth – podívejte se na Ortaköy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ortaköy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ortaköy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ortaköy, Turecko v Google Earth »

Letiště Ortaköy a okolí

Letiště ve městě Ortaköy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ortaköy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ortaköy (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ortaköy a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ortaköy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ortaköy: textový odkaz

satelitní mapu Ortaköy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ortaköy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ortaköy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ortaköy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ortaköy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nouafla v oblasti Sidi Kacem, Nord Ouest, Maroko
  2. Mkowela v oblasti Tunduru, Ruvuma, Tanzanie
  3. Agarisuji v oblasti Okinawa, Ryukiu-Islands, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.