3D mapa Altındağ

Satelitní mapa Altındağ

název bez diakritiky: Altindag
správní zařazení: Izmir, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 24' 0" North, 27° 12' 0" East

Altındağ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AltindagVítejte na stránce věnované satelitní mapě Altındağ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Altindag, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izmir, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 24' 0" North, 27° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Altındağ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Altındağ

Hotely Altındağ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Altındağ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Altındağ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Altındağ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Altındağ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Altındağ

3D mapa Altındağ v Google Earth

satelitní 3D mapa Altındağ, Turecko

3D mapa AltındağGoogle Earth – podívejte se na Altındağ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Altındağ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Altındağ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Altındağ, Turecko v Google Earth »

Letiště Altındağ a okolí

Letiště ve městě Altındağ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Altındağ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Altındağ (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Altındağ a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Altındağ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Altındağ: textový odkaz

satelitní mapu Altındağ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Altındağ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Altındağ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Altındağ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Altındağ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Ana v oblasti Rayon, Chiapas, Mexiko
  2. Bid-e Khuni v oblasti Kerman, Írán
  3. Ndiagh v oblasti Awe, Plateau, Nigérie
  4. Turabwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.