3D mapa Işıklar

Satelitní mapa Işıklar

název bez diakritiky: Isiklar
správní zařazení: Izmir, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 25' 53" North, 27° 13' 51" East

Işıklar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IsiklarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Işıklar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Isiklar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izmir, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 25' 53" North, 27° 13' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Işıklar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Işıklar

Hotely Işıklar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Işıklar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Işıklar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Işıklar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Işıklar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Işıklar

3D mapa Işıklar v Google Earth

satelitní 3D mapa Işıklar, Turecko

3D mapa IşıklarGoogle Earth – podívejte se na Işıklar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Işıklar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Işıklar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Işıklar, Turecko v Google Earth »

Letiště Işıklar a okolí

Letiště ve městě Işıklar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Işıklar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Işıklar (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Işıklar a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Işıklar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Işıklar: textový odkaz

satelitní mapu Işıklar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Işıklar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Işıklar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Işıklar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Işıklar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malyye Zheltoukhi v oblasti Kirovskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  2. Valea Putului-Lipia v oblasti Buzau, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.