3D mapa Sasallı

Satelitní mapa Sasallı

název bez diakritiky: Sasalli
správní zařazení: Izmir, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 29' 46" North, 26° 57' 7" East

Sasallı a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SasalliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sasallı. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sasalli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izmir, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 29' 46" North, 26° 57' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sasallı v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sasallı

Hotely Sasallı: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sasallı: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sasallı, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sasallı Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sasallı. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sasallı

3D mapa Sasallı v Google Earth

satelitní 3D mapa Sasallı, Turecko

3D mapa SasallıGoogle Earth – podívejte se na Sasallı z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sasallı dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sasallı shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sasallı, Turecko v Google Earth »

Letiště Sasallı a okolí

Letiště ve městě Sasallı a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sasallı říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sasallı (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sasallı a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sasallı

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sasallı: textový odkaz

satelitní mapu Sasallı: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sasallı

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sasallı: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sasallı: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sasallı: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Simpang v oblasti Kedah, Malajsie
  2. Chechegi v oblasti Lapai, Niger, Nigérie
  3. Vadosy v oblasti Shimskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  4. Bouani v oblasti Mopti, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.