3D mapa Hüyük

Satelitní mapa Hüyük

název bez diakritiky: Huyuk
správní zařazení: Konya, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 37° 57' 7" North, 31° 35' 45" East

Hüyük a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HuyukVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hüyük. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Huyuk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Konya, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 57' 7" North, 31° 35' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hüyük v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hüyük

Hotely Hüyük: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hüyük: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hüyük, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hüyük Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hüyük. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hüyük

3D mapa Hüyük v Google Earth

satelitní 3D mapa Hüyük, Turecko

3D mapa HüyükGoogle Earth – podívejte se na Hüyük z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hüyük dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hüyük shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hüyük, Turecko v Google Earth »

Letiště Hüyük a okolí

Letiště ve městě Hüyük a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hüyük říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hüyük (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hüyük a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hüyük

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hüyük: textový odkaz

satelitní mapu Hüyük: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hüyük

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hüyük: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hüyük: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hüyük: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Freiwaer v oblasti Fak-Fak, Irian Jaya, Indonésie
  2. Weijpoort v oblasti Zuid-Holland, Nizozemí
  3. Alto Peru v oblasti Chiclayo, Lambayeque, Peru
  4. Shadrah v oblasti Lebanon, Libanon
  5. Fangel v oblasti Odense, Fyn, Dánsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.