3D mapa Çiftlikköy

Satelitní mapa Çiftlikköy

název bez diakritiky: Ciftlikkoy
správní zařazení: Mugla, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 37° 1' 25" North, 27° 34' 1" East

Çiftlikköy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CiftlikkoyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Çiftlikköy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ciftlikkoy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mugla, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 1' 25" North, 27° 34' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Çiftlikköy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Çiftlikköy

Hotely Çiftlikköy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Çiftlikköy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Çiftlikköy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Çiftlikköy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Çiftlikköy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Çiftlikköy

3D mapa Çiftlikköy v Google Earth

satelitní 3D mapa Çiftlikköy, Turecko

3D mapa ÇiftlikköyGoogle Earth – podívejte se na Çiftlikköy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Çiftlikköy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Çiftlikköy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Çiftlikköy, Turecko v Google Earth »

Letiště Çiftlikköy a okolí

Letiště ve městě Çiftlikköy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Çiftlikköy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Çiftlikköy (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Çiftlikköy a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Çiftlikköy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Çiftlikköy: textový odkaz

satelitní mapu Çiftlikköy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Çiftlikköy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Çiftlikköy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Çiftlikköy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Çiftlikköy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vila Maior v oblasti Sao Pedro do Sul, Dao-Lafoes, Centro, Portugalsko
  2. Oros v oblasti Santiago de Cuba, Kuba
  3. Nizhneye Toyvino v oblasti Lodeynopolskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.