3D mapa Karakaya

Satelitní mapa Karakaya

název bez diakritiky: Karakaya
správní zařazení: Mugla, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 37° 3' 10" North, 27° 15' 11" East

Karakaya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KarakayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karakaya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karakaya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mugla, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 3' 10" North, 27° 15' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karakaya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karakaya

Hotely Karakaya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karakaya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karakaya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karakaya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karakaya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Karakaya

3D mapa Karakaya v Google Earth

satelitní 3D mapa Karakaya, Turecko

3D mapa KarakayaGoogle Earth – podívejte se na Karakaya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karakaya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karakaya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karakaya, Turecko v Google Earth »

Letiště Karakaya a okolí

Letiště ve městě Karakaya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karakaya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karakaya (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karakaya a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karakaya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karakaya: textový odkaz

satelitní mapu Karakaya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karakaya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karakaya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karakaya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karakaya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pasaria v oblasti Bartoszyce, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  2. Geneng Lor v oblasti Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie
  3. Guumisow v oblasti Baydhabo, Bay, Somálsko
  4. Yon'gok v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.