3D mapa Osmaniye

Satelitní mapa Osmaniye

název bez diakritiky: Osmaniye
správní zařazení: Mugla, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 36° 44' 9" North, 28° 13' 7" East

Osmaniye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OsmaniyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Osmaniye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Osmaniye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mugla, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 44' 9" North, 28° 13' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Osmaniye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Osmaniye

Hotely Osmaniye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Osmaniye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Osmaniye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Osmaniye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Osmaniye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Osmaniye

3D mapa Osmaniye v Google Earth

satelitní 3D mapa Osmaniye, Turecko

3D mapa OsmaniyeGoogle Earth – podívejte se na Osmaniye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Osmaniye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Osmaniye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Osmaniye, Turecko v Google Earth »

Letiště Osmaniye a okolí

Letiště ve městě Osmaniye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Osmaniye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Osmaniye (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Osmaniye a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Osmaniye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Osmaniye: textový odkaz

satelitní mapu Osmaniye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Osmaniye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Osmaniye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Osmaniye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Osmaniye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pateau v oblasti Ouest, Haiti
  2. Alur Merah v oblasti Kedah, Malajsie
  3. Wyrra v oblasti Bland, New South Wales, Austrálie
  4. New Sweden v oblasti Travis County, Texas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.