3D mapa Imeni Zhdanova

Satelitní mapa Imeni Zhdanova

název bez diakritiky: Imeni Zhdanova
správní zařazení: Chardzhou, Turkmenistán, Asie
zeměpisná poloha: 38° 5' 0" North, 64° 48' 0" East

Imeni Zhdanova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Imeni ZhdanovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Imeni Zhdanova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Imeni Zhdanova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chardzhou, Turkmenistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 5' 0" North, 64° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Imeni Zhdanova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Imeni Zhdanova

Hotely Imeni Zhdanova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Imeni Zhdanova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Imeni Zhdanova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Imeni Zhdanova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Imeni Zhdanova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Imeni Zhdanova

3D mapa Imeni Zhdanova v Google Earth

satelitní 3D mapa Imeni Zhdanova, Turkmenistán

3D mapa Imeni ZhdanovaGoogle Earth – podívejte se na Imeni Zhdanova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Imeni Zhdanova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Imeni Zhdanova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Imeni Zhdanova, Turkmenistán v Google Earth »

Letiště Imeni Zhdanova a okolí

Letiště ve městě Imeni Zhdanova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Imeni Zhdanova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Imeni Zhdanova (Turkmenistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Imeni Zhdanova a celou oblast Turkmenistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Imeni Zhdanova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Imeni Zhdanova: textový odkaz

satelitní mapu Imeni Zhdanova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Imeni Zhdanova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Imeni Zhdanova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Imeni Zhdanova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Imeni Zhdanova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bulala v oblasti Ilocos Sur, Region 1, Filipíny
  2. Tabahpingin v oblasti Musi Rawas, Sumatera Selatan, Indonésie
  3. Kyzyltu v oblasti Tselinograd, Kazachstán
  4. Busayrah v oblasti Tartus, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.