3D mapa Boy Pervyy

Satelitní mapa Boy Pervyy

název bez diakritiky: Boy Pervyy
správní zařazení: Tashauz, Turkmenistán, Asie
zeměpisná poloha: 41° 45' 0" North, 59° 56' 0" East

Boy Pervyy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Boy PervyyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Boy Pervyy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Boy Pervyy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tashauz, Turkmenistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 45' 0" North, 59° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Boy Pervyy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Boy Pervyy

Hotely Boy Pervyy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Boy Pervyy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Boy Pervyy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Boy Pervyy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Boy Pervyy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Boy Pervyy

3D mapa Boy Pervyy v Google Earth

satelitní 3D mapa Boy Pervyy, Turkmenistán

3D mapa Boy PervyyGoogle Earth – podívejte se na Boy Pervyy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Boy Pervyy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Boy Pervyy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Boy Pervyy, Turkmenistán v Google Earth »

Letiště Boy Pervyy a okolí

Letiště ve městě Boy Pervyy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Boy Pervyy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Boy Pervyy (Turkmenistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Boy Pervyy a celou oblast Turkmenistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Boy Pervyy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Boy Pervyy: textový odkaz

satelitní mapu Boy Pervyy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Boy Pervyy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Boy Pervyy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Boy Pervyy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Boy Pervyy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Horeley v oblasti Jijiga, Somali, Etiopie
  2. Contre v oblasti Saint-Jean-dAngelyz, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.