3D mapa Kyamungu

Satelitní mapa Kyamungu

název bez diakritiky: Kyamungu
správní zařazení: Nakaseke, Luwero, Uganda, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 11' 0" North, 32° 11' 0" East

Kyamungu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KyamunguVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kyamungu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kyamungu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nakaseke, Luwero, Uganda, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 11' 0" North, 32° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kyamungu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kyamungu

Hotely Kyamungu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kyamungu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyamungu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kyamungu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyamungu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kyamungu

3D mapa Kyamungu v Google Earth

satelitní 3D mapa Kyamungu, Uganda

3D mapa KyamunguGoogle Earth – podívejte se na Kyamungu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kyamungu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kyamungu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kyamungu, Uganda v Google Earth »

Letiště Kyamungu a okolí

Letiště ve městě Kyamungu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kyamungu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kyamungu (Uganda)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kyamungu a celou oblast Uganda. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kyamungu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kyamungu: textový odkaz

satelitní mapu Kyamungu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kyamungu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kyamungu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyamungu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyamungu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ogorjelo Zdrijelo v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Chom-ch'on v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Washihi v oblasti Al Mudhaibi, A Sharqiya, Omán
  4. Slobodka v oblasti Homyel, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.