3D mapa Komolo

Satelitní mapa Komolo

název bez diakritiky: Komolo
správní zařazení: Amuria, Soroti, Uganda, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 52' 0" North, 33° 49' 0" East

Komolo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KomoloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Komolo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Komolo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amuria, Soroti, Uganda, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 52' 0" North, 33° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Komolo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Komolo

Hotely Komolo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Komolo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Komolo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Komolo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Komolo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Komolo

3D mapa Komolo v Google Earth

satelitní 3D mapa Komolo, Uganda

3D mapa KomoloGoogle Earth – podívejte se na Komolo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Komolo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Komolo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Komolo, Uganda v Google Earth »

Letiště Komolo a okolí

Letiště ve městě Komolo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Komolo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Komolo (Uganda)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Komolo a celou oblast Uganda. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Komolo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Komolo: textový odkaz

satelitní mapu Komolo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Komolo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Komolo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Komolo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Komolo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Impebe v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Methaung v oblasti Zalun, Irrawaddy, Barma
  3. Majiasawa v oblasti Northern, Malawi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.