3D mapa Kryvyy Rih

Satelitní mapa Kryvyy Rih

název bez diakritiky: Kryvyy Rih
správní zařazení: Dnipropetrovska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 55' 0" North, 33° 21' 0" East

Kryvyy Rih a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kryvyy RihVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kryvyy Rih. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kryvyy Rih, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 55' 0" North, 33° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kryvyy Rih v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kryvyy Rih

Hotely Kryvyy Rih: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kryvyy Rih: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kryvyy Rih, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kryvyy Rih Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kryvyy Rih. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kryvyy Rih

3D mapa Kryvyy Rih v Google Earth

satelitní 3D mapa Kryvyy Rih, Ukrajina

3D mapa Kryvyy RihGoogle Earth – podívejte se na Kryvyy Rih z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kryvyy Rih dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kryvyy Rih shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kryvyy Rih, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Kryvyy Rih a okolí

Letiště ve městě Kryvyy Rih a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kryvyy Rih říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kryvyy Rih (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kryvyy Rih a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kryvyy Rih

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kryvyy Rih: textový odkaz

satelitní mapu Kryvyy Rih: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kryvyy Rih

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kryvyy Rih: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kryvyy Rih: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kryvyy Rih: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sanam v oblasti Na Mo, Oudomxay, Laos
  2. Apelas v oblasti Alingsas Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.