3D mapa Bryukhovychi

Satelitní mapa Bryukhovychi

název bez diakritiky: Bryukhovychi
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 54' 0" North, 23° 58' 0" East

Bryukhovychi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BryukhovychiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bryukhovychi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bryukhovychi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 54' 0" North, 23° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bryukhovychi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bryukhovychi

Hotely Bryukhovychi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bryukhovychi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bryukhovychi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bryukhovychi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bryukhovychi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bryukhovychi

3D mapa Bryukhovychi v Google Earth

satelitní 3D mapa Bryukhovychi, Ukrajina

3D mapa BryukhovychiGoogle Earth – podívejte se na Bryukhovychi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bryukhovychi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bryukhovychi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bryukhovychi, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Bryukhovychi a okolí

Letiště ve městě Bryukhovychi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bryukhovychi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bryukhovychi (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bryukhovychi a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bryukhovychi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bryukhovychi: textový odkaz

satelitní mapu Bryukhovychi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bryukhovychi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bryukhovychi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bryukhovychi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bryukhovychi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Case Torre di Sacco v oblasti Catanzaro, Calabria, Itálie
  2. Sheshikal Hajji `Isa v oblasti Sulaymaniyah, Irák
  3. La Laguna v oblasti Jaen, Andalucia, Španělsko
  4. `Izbat Ahmad Lutfi v oblasti Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt
  5. San Pedro Junction v oblasti Lafayette County, Florida, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.