3D mapa Petrichi

Satelitní mapa Petrichi

název bez diakritiky: Petrichi
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 55' 0" North, 24° 43' 0" East

Petrichi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PetrichiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petrichi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petrichi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 55' 0" North, 24° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petrichi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petrichi

Hotely Petrichi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petrichi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petrichi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petrichi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petrichi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petrichi

3D mapa Petrichi v Google Earth

satelitní 3D mapa Petrichi, Ukrajina

3D mapa PetrichiGoogle Earth – podívejte se na Petrichi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petrichi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petrichi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petrichi, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Petrichi a okolí

Letiště ve městě Petrichi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petrichi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petrichi (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petrichi a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petrichi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petrichi: textový odkaz

satelitní mapu Petrichi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petrichi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petrichi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrichi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrichi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Lande-sur-Drome v oblasti Bayeux, Calvados, Basse-Normandie, Francie
  2. Hebeno v oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.