3D mapa Sknilov

Satelitní mapa Sknilov

název bez diakritiky: Sknilov
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 48' 0" North, 23° 57' 0" East

Sknilov a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SknilovVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sknilov. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sknilov, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 48' 0" North, 23° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sknilov v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sknilov

Hotely Sknilov: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sknilov: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sknilov, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sknilov Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sknilov. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sknilov

3D mapa Sknilov v Google Earth

satelitní 3D mapa Sknilov, Ukrajina

3D mapa SknilovGoogle Earth – podívejte se na Sknilov z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sknilov dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sknilov shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sknilov, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Sknilov a okolí

Letiště ve městě Sknilov a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sknilov říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sknilov (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sknilov a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sknilov

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sknilov: textový odkaz

satelitní mapu Sknilov: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sknilov

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sknilov: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sknilov: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sknilov: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nakhwala v oblasti Southern, Malawi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.