3D mapa Sokil'nyky

Satelitní mapa Sokil'nyky

název bez diakritiky: Sokil'nyky
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 47' 0" North, 23° 59' 0" East

Sokil'nyky a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sokil'nykyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sokil'nyky. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sokil'nyky, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 47' 0" North, 23° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sokil'nyky v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sokil'nyky

Hotely Sokil'nyky: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sokil'nyky: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sokil'nyky, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sokil'nyky Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sokil'nyky. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sokil'nyky

3D mapa Sokil'nyky v Google Earth

satelitní 3D mapa Sokil'nyky, Ukrajina

3D mapa Sokil'nykyGoogle Earth – podívejte se na Sokil'nyky z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sokil'nyky dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sokil'nyky shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sokil'nyky, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Sokil'nyky a okolí

Letiště ve městě Sokil'nyky a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sokil'nyky říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sokil'nyky (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sokil'nyky a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sokil'nyky

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sokil'nyky: textový odkaz

satelitní mapu Sokil'nyky: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sokil'nyky

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sokil'nyky: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sokil'nyky: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sokil'nyky: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. General Galarza v oblasti Gualeguay, Entre Rios, Argentina
  2. Ziallerns v oblasti Friesland, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  3. Mamyong-ni v oblasti Nampo, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Uppal v oblasti Lahore, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.