3D mapa Vtoraya Pavlovka

Satelitní mapa Vtoraya Pavlovka

název bez diakritiky: Vtoraya Pavlovka
správní zařazení: Sumska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 13' 26" North, 34° 32' 24" East

Vtoraya Pavlovka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vtoraya PavlovkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vtoraya Pavlovka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vtoraya Pavlovka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sumska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 13' 26" North, 34° 32' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vtoraya Pavlovka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vtoraya Pavlovka

Hotely Vtoraya Pavlovka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vtoraya Pavlovka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vtoraya Pavlovka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vtoraya Pavlovka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vtoraya Pavlovka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vtoraya Pavlovka

3D mapa Vtoraya Pavlovka v Google Earth

satelitní 3D mapa Vtoraya Pavlovka, Ukrajina

3D mapa Vtoraya PavlovkaGoogle Earth – podívejte se na Vtoraya Pavlovka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vtoraya Pavlovka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vtoraya Pavlovka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vtoraya Pavlovka, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Vtoraya Pavlovka a okolí

Letiště ve městě Vtoraya Pavlovka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vtoraya Pavlovka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vtoraya Pavlovka (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vtoraya Pavlovka a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vtoraya Pavlovka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka: textový odkaz

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vtoraya Pavlovka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mittelndorf v oblasti Sachsische Schweiz, Sachsen, Sachsen, Německo
  2. Sattelstadt v oblasti Wartburgkreis, Thuringen, Thuringen, Německo
  3. Niambrun v oblasti Beoumi, Beoumi, Pobřeží slonoviny
  4. Dogari v oblasti Buzau, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.