3D mapa Buxoro

Satelitní mapa Buxoro

název bez diakritiky: Buxoro
správní zařazení: Bukhara, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 39° 46' 29" North, 64° 25' 43" East

Buxoro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BuxoroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Buxoro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Buxoro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bukhara, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 46' 29" North, 64° 25' 43" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Buxoro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Buxoro

Hotely Buxoro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buxoro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buxoro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Buxoro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buxoro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Buxoro

3D mapa Buxoro v Google Earth

satelitní 3D mapa Buxoro, Uzbekistán

3D mapa BuxoroGoogle Earth – podívejte se na Buxoro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Buxoro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Buxoro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Buxoro, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Buxoro a okolí

Letiště ve městě Buxoro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Buxoro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Buxoro (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Buxoro a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Buxoro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Buxoro: textový odkaz

satelitní mapu Buxoro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Buxoro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Buxoro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Buxoro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Buxoro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dhok Ambu Hail v oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán
  2. Wan Konlang v oblasti Langkho, Shan, Barma
  3. Chinguelo v oblasti Pedro Juan Caballero, Amambay, Paraguay
  4. Nawela v oblasti Alto Molocue, Zambezia, Mozambik
  5. Tolmachevo v oblasti Ramenskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.