3D mapa Akmechet'

Satelitní mapa Akmechet'

název bez diakritiky: Akmechet'
správní zařazení: Samarkand, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 39° 39' 0" North, 67° 0' 0" East

Akmechet' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Akmechet'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Akmechet'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Akmechet', administrativně je místo zařazeno do oblasti Samarkand, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 39' 0" North, 67° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Akmechet' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Akmechet'

Hotely Akmechet': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Akmechet': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Akmechet', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Akmechet' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Akmechet'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Akmechet'

3D mapa Akmechet' v Google Earth

satelitní 3D mapa Akmechet', Uzbekistán

3D mapa Akmechet'Google Earth – podívejte se na Akmechet' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Akmechet' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Akmechet' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Akmechet', Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Akmechet' a okolí

Letiště ve městě Akmechet' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Akmechet' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Akmechet' (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Akmechet' a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Akmechet'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Akmechet': textový odkaz

satelitní mapu Akmechet': obrázkový odkaz

satelitní mapu Akmechet'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Akmechet': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Akmechet': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Akmechet': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Blavand v oblasti Blavandshuk, Ribe, Dánsko
  2. Ban Lusanmo (2) v oblasti Yot Ou, Phongsaly, Laos
  3. Bentopolis v oblasti Guaraci, Parana, Brazílie
  4. Xingtai v oblasti Xingtai Shi, Hebei, Čína
  5. Mangola v oblasti Mbulu, Arusha, Tanzanie
  6. Covica Selo v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.