3D mapa Kaynama

Satelitní mapa Kaynama

název bez diakritiky: Kaynama
správní zařazení: Samarkand, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 39° 42' 0" North, 66° 54' 0" East

Kaynama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KaynamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kaynama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kaynama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samarkand, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 42' 0" North, 66° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kaynama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kaynama

Hotely Kaynama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kaynama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kaynama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kaynama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kaynama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kaynama

3D mapa Kaynama v Google Earth

satelitní 3D mapa Kaynama, Uzbekistán

3D mapa KaynamaGoogle Earth – podívejte se na Kaynama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kaynama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kaynama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kaynama, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Kaynama a okolí

Letiště ve městě Kaynama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kaynama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kaynama (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kaynama a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kaynama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kaynama: textový odkaz

satelitní mapu Kaynama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kaynama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kaynama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaynama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaynama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ndogon v oblasti Mayo-Rey, Nord, Kamerun
  2. Flour Bluff v oblasti Nueces County, Texas, Spojené státy americké
  3. Artex v oblasti Miller County, Arkansas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.