3D mapa Brinkley

Satelitní mapa Brinkley

název bez diakritiky: Brinkley
správní zařazení: Cambridgeshire County, East Anglia, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 10' 0" North, 0° 23' 0" East

Brinkley a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BrinkleyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Brinkley. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Brinkley, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cambridgeshire County, East Anglia, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 10' 0" North, 0° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Brinkley v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Brinkley

Hotely Brinkley: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Brinkley: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brinkley, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Brinkley Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brinkley. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Brinkley

3D mapa Brinkley v Google Earth

satelitní 3D mapa Brinkley, Velká Británie

3D mapa BrinkleyGoogle Earth – podívejte se na Brinkley z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Brinkley dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Brinkley shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Brinkley, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Brinkley a okolí

Letiště ve městě Brinkley a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Brinkley říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Brinkley (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Brinkley a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Brinkley

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Brinkley: textový odkaz

satelitní mapu Brinkley: obrázkový odkaz

satelitní mapu Brinkley

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Brinkley: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Brinkley: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Brinkley: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tatuquara v oblasti Curitiba, Parana, Brazílie
  2. Ouled Chichti v oblasti Essaouira, Tensift, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.