3D mapa Brimington

Satelitní mapa Brimington

název bez diakritiky: Brimington
správní zařazení: Derbyshire County, East Midlands, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 15' 0" North, 1° 24' 0" West

Brimington a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BrimingtonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Brimington. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Brimington, administrativně je místo zařazeno do oblasti Derbyshire County, East Midlands, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 15' 0" North, 1° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Brimington v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Brimington

Hotely Brimington: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Brimington: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brimington, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Brimington Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brimington. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Brimington

3D mapa Brimington v Google Earth

satelitní 3D mapa Brimington, Velká Británie

3D mapa BrimingtonGoogle Earth – podívejte se na Brimington z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Brimington dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Brimington shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Brimington, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Brimington a okolí

Letiště ve městě Brimington a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Brimington říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Brimington (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Brimington a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Brimington

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Brimington: textový odkaz

satelitní mapu Brimington: obrázkový odkaz

satelitní mapu Brimington

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Brimington: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Brimington: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Brimington: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baghat v oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie
  2. Long Island v oblasti Jackson County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.