3D mapa Chorlton upon Medlock

Satelitní mapa Chorlton upon Medlock

název bez diakritiky: Chorlton upon Medlock
správní zařazení: Manchester, North West, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 28' 0" North, 2° 13' 0" West

Chorlton upon Medlock a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chorlton upon MedlockVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chorlton upon Medlock. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chorlton upon Medlock, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manchester, North West, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 28' 0" North, 2° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chorlton upon Medlock v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chorlton upon Medlock

Hotely Chorlton upon Medlock: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chorlton upon Medlock: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chorlton upon Medlock, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chorlton upon Medlock Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chorlton upon Medlock. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chorlton upon Medlock

3D mapa Chorlton upon Medlock v Google Earth

satelitní 3D mapa Chorlton upon Medlock, Velká Británie

3D mapa Chorlton upon MedlockGoogle Earth – podívejte se na Chorlton upon Medlock z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chorlton upon Medlock dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chorlton upon Medlock shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chorlton upon Medlock, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Chorlton upon Medlock a okolí

Letiště ve městě Chorlton upon Medlock a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chorlton upon Medlock říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chorlton upon Medlock (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chorlton upon Medlock a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chorlton upon Medlock

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chorlton upon Medlock: textový odkaz

satelitní mapu Chorlton upon Medlock: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chorlton upon Medlock

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chorlton upon Medlock: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chorlton upon Medlock: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chorlton upon Medlock: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kara-Unkur v oblasti Issyk-Kul, Kyrgyzstán
  2. Ankilimalinika v oblasti Morombe, Toliary, Madagaskar
  3. Golfview v oblasti Fayette County, Georgia, Spojené státy americké
  4. Country Living Mobile Home Park v oblasti Sussex County, Delaware, Spojené státy americké
  5. Santa Elena v oblasti San Zenon, Magdalena, Kolumbie
  6. Kurgany v oblasti Zhytomyrska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.