3D mapa Newton Heath

Satelitní mapa Newton Heath

název bez diakritiky: Newton Heath
správní zařazení: Manchester, North West, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 30' 0" North, 2° 11' 0" West

Newton Heath a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Newton HeathVítejte na stránce věnované satelitní mapě Newton Heath. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Newton Heath, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manchester, North West, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 30' 0" North, 2° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Newton Heath v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Newton Heath

Hotely Newton Heath: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Newton Heath: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Newton Heath, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Newton Heath Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Newton Heath. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Newton Heath

3D mapa Newton Heath v Google Earth

satelitní 3D mapa Newton Heath, Velká Británie

3D mapa Newton HeathGoogle Earth – podívejte se na Newton Heath z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Newton Heath dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Newton Heath shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Newton Heath, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Newton Heath a okolí

Letiště ve městě Newton Heath a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Newton Heath říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Newton Heath (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Newton Heath a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Newton Heath

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Newton Heath: textový odkaz

satelitní mapu Newton Heath: obrázkový odkaz

satelitní mapu Newton Heath

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Newton Heath: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Newton Heath: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Newton Heath: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yiprak v oblasti Afyon, Turecko
  2. Sjenica v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  3. Khodzhaguyma v oblasti Turkmenistan Territories, Turkmenistán
  4. Hare Valley Estates v oblasti Northampton County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.