3D mapa Hacienda Longa

Satelitní mapa Hacienda Longa

název bez diakritiky: Hacienda Longa
správní zařazení: Vargas, Distrito Federal, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 10° 37' 0" North, 66° 44' 0" West

Hacienda Longa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hacienda LongaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hacienda Longa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hacienda Longa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vargas, Distrito Federal, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 37' 0" North, 66° 44' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hacienda Longa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hacienda Longa

Hotely Hacienda Longa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hacienda Longa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hacienda Longa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hacienda Longa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hacienda Longa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hacienda Longa

3D mapa Hacienda Longa v Google Earth

satelitní 3D mapa Hacienda Longa, Venezuela

3D mapa Hacienda LongaGoogle Earth – podívejte se na Hacienda Longa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hacienda Longa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hacienda Longa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hacienda Longa, Venezuela v Google Earth »

Letiště Hacienda Longa a okolí

Letiště ve městě Hacienda Longa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hacienda Longa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hacienda Longa (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hacienda Longa a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hacienda Longa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hacienda Longa: textový odkaz

satelitní mapu Hacienda Longa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hacienda Longa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hacienda Longa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Longa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Longa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Richmond v oblasti Saint Ann, Jamajka
  2. Ferreira v oblasti Mecanhelas, Nassa, Mozambik
  3. Diomanbougou v oblasti Koulikoro, Mali
  4. Kalma v oblasti Ngala, Borno, Nigérie
  5. Trebel'ovce v oblasti Lucenec, Banska Bystrica, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.